Új kiemelt partnerünk: ToyoTeam Garage

Kedves Klubtagok!

Egyesületünk új kiemelt támogatóval kötött együttműködési szerződést, amely keretein belül klubtagjaink különböző kedvezményeket és akciókat kapnak a ToyoTeam Garage szolgáltatásinak igénybevételekor. Sok sikert kívánunk nekik mind az induláshoz, mind a további működéshez 🙂

ToyoTeam Garage Facebook oldal: ToyoTeamGarage  (tessék szépen „lájkolni”, hogy értesüljetek a friss hírekről/információkról)

..és akkor a „bemutatkozó levél” 🙂


Kedves Toyota Klub Tagok!

Szendrei József /Szuti/ vagyok, 2005 óta aktív tagja a Toyota Klub Magyarország Egyesületnek, valamint Klub a fórum és Facebook életének. Szabadidőmben egy Celica GT4 ST205 építésével és a versenyzéssel foglalatoskodom. A Toyota, mint márka iránti kötődés és társam, Jakab Tamás több mint 15 éves Toyota-Lexus szerelői munkatapasztalata sarkallt arra a döntésre, hogy 2016 február elejétől megnyissuk a ToyoTeam Garage autószerelő műhelyt Újpesten, a Váci út mellett, a Tinódi u. 18-22 szám alatt. Szervizünk 117 nm alapterületen helyezkedik el két állással, kényelmes ügyfélváróval, zárt, őrzött portaszolgálat által védett parkolóval.

Fő szempontunk mégis az volt, hogy igény van a minőségi szerelői munkára, és mi ennek szeretnénk eleget tenni. Alapvetően Toyota és Lexus márkákra szakosodunk, de bármely más gyártó autóinak szakszerű szervizét is elvégezzük! A Toyota Klub Magyarország Egyesülettel szoros kapcsolatot ápolunk, így a klubtagoknak jelentősebb kedvezményeket biztosítunk.

Tamás hozzáértését szakmai képesítései is mutatják:

 • Toyota Technikusi minősítés
 • Toyota Haladó Technikusi minősítés
 • Toyota Diagnosztikai Technikusi minősítés
 • Toyota Mester Diagnosztikai Technikusi minősítés

Induló vállalkozóként mondhatom, hogy kellő magabiztossággal tudjuk kezelni a majdani ügyfeleink kéréseit, legyen szó a normál szervizektől kezdve az igény szerinti autó építés, tuning vonalon adódó kérésekig.

Szolgáltatásaink a teljesség igénye nélkül:

 • Teljes körű, „márkaszerviz szintű” karbantartás
 • Diagnosztika (motor,karosszéria,hajtáslánc )
 • Dízel részecskeszűrő tisztítás
 • Motor és váltó felújítás
 • Hybrid autók karbantartása,javítása
 • Vizsgáztatás
 • Futómű felújítás
 • Tuning
 • Versenyautó-építés

Üdvözlettel:
Szendrei József (Szuti)

szuti1

 

Top